Jak znaleźć idealną bluzkę?

Moda

Znalezienie idealnej bluzki nie jest łatwym zadaniem. Jest tak wiele rzeczy, które musisz rozważyć podczas zakupu bluzki.

Jaki typ bluzki jest odpowiedni dla Twojego kształtu ciała? Jaki rodzaj materiału jest dla Ciebie najlepszy? Jaki kolor najbardziej Ci odpowiada? To kilka pytań, na które musisz odpowiedzieć przed zakupem bluzki.

1) Kształt ciała

Przed zakupem jakiejkolwiek bluzki, musisz znać kształt swojego ciała. Jest tak wiele kształtów ciała, że musisz o tym wiedzieć.

A. Kształt klepsydry

B. Kształt prostokąta

C. Kształt gruszki

D. Kształt okrągły

Kształt ciała klepsydry jest najlepszy dla tych, którzy mają cienką talię i duże piersi. Będzie on doskonale pokazywał Twoje krzywe. Jeśli jednak masz duże cycki, to powinnaś wybrać kształt okrągły. Jeśli masz ciało w kształcie gruszki, wtedy powinnaś kupić bluzkę o prostym kroju.

2) Materiał

Teraz najważniejszą rzeczą jest to, że należy wybrać materiał mądrze. Istnieje tak wiele rodzajów materiałów, które można wybrać.

A. Bawełna

B. Lniany

C. Poliester

D. Rayon

E. Tkany

Możesz spokojnie wybrać bawełnę i len, ponieważ są to najłatwiejsze materiały do utrzymania i czyszczenia.

3) Kolor

Bardzo ważne jest, aby kupić bluzkę, która pasuje do Twojego odcienia skóry.

A. Jasna skóra

B. Średnia skóra

C. Ciemna skóra

D. Jasna skóra

E. Skóra oliwkowa

A. Jasna skóra

E. Skóra oliwkowa

B. Skóra średnia

C. Ciemna skóra

D. Jasna skóra

4) Wzór

Jeśli jesteś fashionistką to koniecznie wybierz wzór, który jest modny i niepowtarzalny.

A. Paski

B. Geometryczne

C. Kwiatowy

D. Polka dots

5) Rozmiar

Należy kupić bluzkę, która jest dobrze dopasowana. Należy zmierzyć swoje ciało i odpowiednio dobrać bluzkę.

A. Szyja

B. Rękawy

C. Długość

6) Cena

Oczywiście nie należy kupować bluzki, która będzie kosztowała nas fortunę. Lepiej wydać trochę większą kwotę na bluzkę niż zapłacić za produkt słabej jakości.

Wnioski:

Mam nadzieję, że zrozumieliście wszystkie punkty, które wymieniłam na tym blogu. Wspomniałem również o rodzajach materiałów, które można wykorzystać do zakupu bluzki. Lepiej jest kupić produkt wysokiej jakości, ale nie oznacza to, że nie należy kupować taniego. Jeśli jesteś inteligentnym kupującym, wtedy będziesz w stanie uzyskać dobrej jakości bluzkę za rozsądną cenę.