Top 7 Najlepsze szorty i dżinsy dla każdego typu ciała

Moda

Czy szukasz najlepszych szortów i dżinsów dla każdego typu ciała? Cóż, oto przewodnik, który pomoże Ci kupić odpowiednią parę szortów i dżinsów.

Jeśli jesteś dziewczyną, która nie jest zadowolona z wyglądu jej nóg, to najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest noszenie odpowiedniej pary szortów i dżinsów. To z pewnością da ci zastrzyk pewności siebie i sprawi, że poczujesz się świetnie. Więc, omówmy najlepsze szorty i dżinsy dla każdego typu ciała.

Najlepsze szorty i dżinsy dla chudych dziewczyn:

Jeśli jesteś chudy i masz płaski abs, to nie jest czas, aby czuć się smutno, to czas, aby cieszyć się, ponieważ znajdziesz swoje idealne dopasowanie, gdy nosisz odpowiednią parę szortów i dżinsów.

Skinny i slim fit szorty i dżinsy są najlepsze rzeczy, które można nosić na co dzień. Kiedy nosisz szorty skinny fit, będziesz mógł pokazać swoją figurę.

Ale problem polega na tym, że większość szortów i dżinsów nie jest w tym samym rozmiarze, więc bardzo trudno jest znaleźć odpowiednie dopasowanie dla Ciebie. W tej sytuacji należy zastosować się do podanych wskazówek, które pomogą Ci znaleźć idealne dopasowanie.

1. Wybierz odpowiedni kolor

Jeśli chodzi o kolor, wybierz te, które są w ciemniejszym odcieniu. Jak wiadomo, że ciemne odcienie ukrywają wady, które możesz mieć i jest to najlepszy sposób, aby uzyskać najlepsze z ciała.

2. Wybierz odpowiednią długość

Nie idź na parę szortów, który jest zbyt krótki, ponieważ sprawi, że wygląd wyższy niż jesteś. Zamiast tego należy wybrać te, które są nieco dłuższe w długości. Jeśli nosisz parę szortów, które są zbyt krótkie, to sprawi, że będziesz wyglądać jak chłopiec.

3. Wybierz odpowiedni krój

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest przymierzenie różnych szortów i dżinsów. W ten sposób będziesz w stanie znaleźć te, które są odpowiednie dla Twojego ciała.

4. Znajdź właściwy rozmiar

Jak wspomniano powyżej, jest to najważniejszy czynnik do rozważenia. Musisz znaleźć odpowiedni rozmiar pary szortów i dżinsów. Ważne jest również, aby znać swoje pomiary ciała przed zakupem pary.

5. Uzyskaj właściwy krój

Większość czasu, znajdziesz cięcie pary szortów i dżinsów, które jest w prostym kształcie. Jeśli jednak masz trochę brzuszka, to możesz zdecydować się na bootcut lub boyfriend cut.

6. Upewnij się, że szorty i jeansy nie są zbyt ciasne

Jeśli nie wiesz, jak dopasować parę szortów i dżinsów, możesz poprosić przyjaciela lub krewnego o pomoc. Jak oni będą wiedzieć, co jest wygodne dla Ciebie i pomoże Ci znaleźć odpowiednie dopasowanie.

Wnioski:

Mam nadzieję, że znalazłeś ten przewodnik o najlepszych szortach i dżinsach dla chudych dziewczyn pomocny. Podzieliłam się z Tobą wskazówkami